Koperníkova 4526/1, 615 00, Brno – Židenice +420 604 533 466 karel.hynst@remax-czech.cz

Prodej nemovitostí

Soustředím se především na prodej domů a bytů nebo převody družstevních bytů. Zajistím pro vás také prodej či nákup rekreačních objektůnebytových prostorkomerčních nemovitostí a pozemků. Všem prodávajícím i kupujícím nabízím kompletní rozsah realitních služeb.

V zájmu všeobecné spokojenosti si chci před zamýšleným prodejem nemovitosti vyslechnout představu prodávajícího, jak by transakce měla proběhnout z hlediska finančního a časového.

Téměř vždy je nejdůležitějším měřítkem úspěchu realitní transakce cena nemovitosti, dále pak termín zahájení inzertní kampaně, příprava nemovitosti a její prezentace na internetu, kvalitní právní služby a přepis energií na kupujícího. Mým úkolem je pomocí všech dostupných marketingových nástrojů najít bonitního kupce, který si nemovitost za oboustranně odsouhlasenou cenu koupí. Vše potřebné k dosažení úspěchu naší spolupráce zařídím.

Jakmile si společně potvrdíme, že nám vzájemná spolupráce dává smysl, podepíšeme spolu zprostředkovatelskou smlouvu a já se s radostí pustím do práce.

Podle dohodnutého plánu začneme s přípravou nemovitosti na prodej. Drobné opravy, malování nebo úklid, to vše nám může pomoci prodat nemovitost lépe, než kdybychom tento krok vynechali. Sami se nemusíte o nic starat, vše zajistí moji dodavatelé.

V rámci své činnosti spolupracuji s dalšími profesionály. Proto fotografování svěřuji fotografce, která připraví kvalitní snímky interiéru i exteriéru. Videoprohlídky pro mne vyrábí profesionální kameraman.

Nabídku uvedeme na trhu jako novinku a prezentujeme na placených realitních serverech. Aby se nemovitost stala magnetem pro zájemce, je třeba nespoléhat se jen na lidi, kteří sami aktivně hledají, ale jít svému cíli naproti. Proto používám formu přímého marketingu a oslovuji zájemce ze své databáze poptávajících. Novinky prezentuji také na sociálních sítích (Facebook).

V okamžiku, kdy najdeme kupujícího, přichází na řadu právní stránka věci. O tu se postará renomovaná advokátní kancelář, se kterou dlouhodobě spolupracuji. Smlouvy připraví během jednoho týdne a flexibilně vypořádají všechny náležitosti spojené s prodejem a úschovou kupní ceny. Zajistí také komunikaci s katastrálním úřadem, smluvní strany se nemusí o nic starat.

Pokud kupující potřebují pomoc s financováním, spojím je se svým finančním poradcem, který jim nabídne vhodné alternativy a ve vzájemné součinnosti vyřešíme vše k plné spokojenosti kupující i prodávající strany.

V okamžiku, kdy je na katastru kupující zapsaný jako nový majitel, peníze z prodeje má prodávající na účtu, je třeba předat nemovitost kupujícímu. Aktem předání, přepisem energií a dalších služeb, ohlášením změny vlastníka a dalšími úkony spojenými s touto změnou vás provedu tak, abyste se sami nemuseli o nic starat.

Chci nabídnout nemovitost k prodeji

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.