Koperníkova 4526/1, 615 00, Brno – Židenice +420 604 533 466 karel.hynst@remax-czech.cz

Reference

Radoslav PospíšilRadoslav Pospíšil
07:08 10 Nov 22
Z pohledu objednané služby = ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení, vše na 100%, cena za službu přijatelná, další kontakt (telefonáty a navazující činnosti při komunikaci s notářem) vysoce profesionální. Děkuji za spolupráci. Kéž by takových v oblasti realitního trhu bylo víc.
Martin ŠkodaMartin Škoda
08:39 24 Jan 22
Pan Ing. Hynšt je profesionál a spolupráce s ním byla bezchybná. Můžume jedině doporučit.
Andrea HandlováAndrea Handlová
18:55 10 Sep 21
S panem Hynštem jsme kupovali byt v Brně, vše proběhlo z jeho strany v naprostém pořádku a děkujeme za trpělivost při neočekávaně zdlouhavém vyřizování hypotéky ze strany banky.
Ondřej AdlerOndřej Adler
07:16 06 Sep 21
Z pohledu kupujícího vše v pořádku. Přehledné a férové jednání. Při menších nesrovnalostech mezi bankami bylo vše obratem vyřešeno. Děkuji za spolupráci.
Ing. Kamil JelínekIng. Kamil Jelínek
19:23 22 Dec 20
Realitní činnost Ing. Karla Hynšta hodnotím známkou 1A+. Excelentní.
Lukáš StaněkLukáš Staněk
08:15 11 Jul 20
S panem Ing. Hynštem řeším jednu nemovitost a i když je konec zatím nejistý, tak mám potřebu o něm napsat. Jednání s realitními makléři mám za sebou několik, ale zatím jsem snad nepotkal nikoho, který by byl tak pečlivě připravený. Pan inženýr má nemovitost nastudovanou do nejmenších detailů a všechny dotčené úřady sám navštívil. Jeho vystupování je velmi profesionální a přitom pohodové. Kéž bych potkával více takových makléřů.
Eva MatuškováEva Matušková
18:08 22 Jan 20
Spolupráce s panem Karlem Hynštem byla velmi příjemná. Oceňuji hlavně bezproblémovou komunikaci, možnost poradit se o všem, jeho profesionální znalost oboru a lidský a nápomocný přístup od začátku do konce. Jednoduše spokojenost.
VeronikaVeronika
21:41 05 Nov 19
Ing. Hynšta jako realitního makléře můžeme jen doporučit. Je milý, vstřícný, spolehlivý a férový. Pokud bychom ještě někdy prodávali/kupovali nemovitost, byla by to jasná volba.
Lukáš HájekLukáš Hájek
20:37 04 Apr 23
Zdravím. Pana Ing. Karla Hynšta, mohu všem doporučit. Spokojenost maximální.
JakubJakub
19:52 14 Mar 23
Mohu jen doporučit, velmi ochotný a vstřícný, člověk na svém místě.
Jakub SpišákJakub Spišák
16:19 04 Jan 23
Výborná spolupráce a ochota. Poradí, odporučí a vše rychle zařídí podle představ klienta. Smlouva o pronájmu krátká a srozumitelná. Mohu jen doporučit. Ďekuji 1/2023
Petr KralicekPetr Kralicek
04:52 12 Sep 22
Vysoce profesionální přístup a kompletní servis.
Katka BartošováKatka Bartošová
19:31 12 Aug 22
S panem Ing. Hynštem jsme byli velice spokojeni. Je velice spolehlivý, precizní a profesionální. Při koupi domu nám poskytl všechny potřebné informace.
Milan SeitlerMilan Seitler
18:06 06 Sep 21
Koupě bytu, kterou zprostředkoval pan Hynšt, proběhla bez problémů. Profesionální přístup, komunikace na úrovni.
Martin VitekMartin Vitek
12:35 25 Nov 20
S panem Hynštem jsme byli velice spokojeni.Pomohl nám při koupi bytu, vše proběhlo v poklidu.Dekuji.
Pavel MaxeraPavel Maxera
20:32 17 Sep 20
S profesionálním a férovým přístupem pana inženýra jsme byli velmi spokojeni, moc děkujeme za zprostředkování nákupu nemovitosti.
Pavel PsejaPavel Pseja
08:08 17 Feb 20
Pan inženýr je velmi příjemný a spolehlivý člověk, který se vždy chová vstřícně a férově. Jeho odborné schopnosti jsou skutečně na výši a je na něj spolehnutí.
Hana SuchánkováHana Suchánková
10:14 02 Dec 19
Perfektní, profesionální spolupráce, jako vždy 🙂
js_loader

Prodej bytu v Adamově

Dlouholetá zkušenost se spolupráci s panem Karlem Hynštem, maximální spokojenost. Profesionální přístup, při kterém je schopen obratem prolustrovat objekt k pronájmu a k prodeji a ve spolupráci se stranou nabízející a zájemci dokáže rychlého a spolehlivého řešení. Profesionalita spojená s otevřenou až osobní spoluprací je maximální. Rychlost, spolehlivost, kreativita a solidní jednání vede k úspěšnému řešení. Proto jsem se vždy obracel na pana Karla Hynšta s důvěrou a vždy k mé maximální spokojenosti.

Pro paní Burianovou jsem zrealizoval prodej bytu, který si pořídil mladý manželský pár.

Prodej družstevního bytu v Brně v Králově Poli

V rámci několika let jsem se opakovaně obrátil na pana Ing. Karla Hynšta a vždy byla maximální spokojenost. Velmi profesionální, komplexní přístup a rychlé a spolehlivé řešení. Maximální orientace v problematice nemovitostí jak prodeji, pronájmu. Obojí jsem realizoval s panem Ing. Karlem Hynštem a mohu skutečně jen doporučit. Spolehlivé, komplexní, s maximální dávkou jistoty rychlé řešení.

S prodávajícím p.Ješinou jsme nejprve spolupracovali při pronájmu tohoto bytu. Loni se rozhodl pro jeho prodej, který jsem mu pomohl zrealizovat.

Prodej nemovitostí v Bílovicích n.Svitavou

Na pana ing. Karla Hynšta jsem se obrátila již podruhé a opět nezklamal. Jeho profesionální přístup byl cítit během celé spolupráce. Ochotný řešit i věci nad rámec jeho nabízených služeb. Velmi slušný a poctivý člověk – mohu jenom doporučit.

V této mnou oblíbené oblasti jsem rodině paní Blahové pomohl s prodejem moderního bytu a garáže v bytovém domě.