Koperníkova 4526/1, 615 00, Brno – Židenice +420 604 533 466 karel.hynst@remax-czech.cz

Moje služby

Zvažujete prodat svůj dům, byt či pozemek nebo jste jen zvědaví, jakou má vaše nemovitost hodnotu? Rád pro vás vypracuji kvalifikovaný odhad ceny nemovitosti. Zpracovávám také odhady nemovitostí pro dědická řízení a to s maximální úctou a pochopením pro pozůstalé. Rád pro vás odhad vypracuji.

Ať už se chystáte prodat svůj byt, rodinný dům, chatu nebo pozemek, nabízím vám široký rozsah služeb. Vím, jak prodat nemovitost rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu. Díky mně nebudete mít při prodeji téměř žádné starosti. Udělám maximum pro to, aby celá transakce proběhla hladce a k vaší plné spokojenosti..

Vyberu Vám spolehlivého nájemníka, který bude pravidelně platit nájemné a přitom se k Vaší nemovitosti bude chovat jako k vlastní. Vím, jak na to a rád Vám v této záležitosti pomohu.

Ať už se chystáte prodat svůj byt, rodinný dům, chatu nebo pozemek, nabízím vám široký rozsah služeb. Vím, jak prodat nemovitost rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu. Díky mně nebudete mít při prodeji téměř žádné starosti. Udělám maximum pro to, aby váš obchod proběhl hladce a k vaší plné spokojenosti..