Koperníkova 4526/1, 615 00, Brno – Židenice +420 604 533 466 karel.hynst@remax-czech.cz

O mně

Jsem rodilý Moravan a jsem na Moravě spokojený. Myslím, že mám přátelskou povahu a dokážu lidem naslouchat a porozumět. Jsem ženatý a s manželkou, která pracuje jako zdravotní sestra, vychováváme tři děti. 

Ve světě nemovitostí působím již od roku 2007 a za tu dobu jsem zprostředkoval prodej a nákup nemovitosti stovkám spokojených zákazníků. Převážnou část portfolia tvořily a tvoří byty a domy, dále pak rekreační a menší nemovitosti a pozemky.

Jedná se o transakce, které zákazníci financují vlastními prostředky, hypotékou nebo kombinací oběma způsoby. U bytů se jedná především o prodeje do osobního vlastnictví, ale ve své praxi řeším i převody družstevních bytů.

Pochopil jsem, že je důležité se věnovat konkrétním lokalitám, kde pravidelně realizuji své zakázky. Jedná se tak o oblast Blanenska – konkrétně AdamovBlanskoJedovnice. Sám bydlím v Kanicích, a tak realizuji obchody také zde a v nejbližším okolí – Bílovice nad SvitavouŘícmanice. Naše kancelář sídlí v Brně, a tak úspěšně pomáhám s transakcemi v různých částech města (centrum, Královo pole, Líšeň, Maloměřice, Nový Lískovec, Útěchov, Slatina, Štýřice, Horní Heršpice) a ve Šlapanicích. Mám spoustu přátel a známých a není pro mne problém zrealizovat zakázku i jinde na Moravě. V předešlých letech jsem tak k novému bydlení pomohl lidem v Boskovicích, v Letovicích, ve Vranově u Brna.